Як стати детективом?

Якщо у Вас є бажання приєднатись до громадських детективів, пройти навчання та працювати у соціальних ініціативах заповнюйте онлайн анкету. Ми раді кожному!

Громадському детективу не потрібні спеціальні повноваження для збору інформації про порушення прав людини. Збирати відомості може будь-хто, якщо знати, як це робити правильно. Стаття 34 Конституції України Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб ‒ на свій вибір. Стаття 5 Закону України «Про інформацію» Кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

Кожен може стати громадським детективом. Якщо у вас є бажання долучитися до спільноти, пройти навчання та працювати у соціальних ініціативах, заповніть форму: 


Заповнивши анкету, Ви підтверджуєте достовірність інформації і надаєте згоду на накопичення та обробку своїх персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010